Bayern pobijedio Real i ušao u finale Lige prvaka

Foto

Sport
0

Tekst

Novi šok u Španjolskoj! U finale nogometne Lige prvaka plasirao se Bayern svladavši Real u Madridu tek na jedanaesterce 4-3.

U drami na Santiago Bernabeu u regularnom tijeku završilo je 2-1 baš kao i u Minhenu. Dva zgoditka za domaćina postigao je Ronaldo u šestoj minuti iz jedanaesterca i četrnaestoj iz igre. U igru je Bavarce vratio Robben u 27. minuti iz još jednog jedanaesterca. U drugom dijelu rezultat se nije mijenjao i ušlo se u produžetke. Ni tu nije bilo novih zgoditaka. Drama je tako ušla u treći čin i morala je završiti izvođenjem jedanaesteraca. Za Kraljevski klub promašili su Ronaldo, Kaka i Sergio Ramos, a ključni penal za Bayern postigao je Schweinsteiger. Ivica Olić i Danijel Pranjić prolazak svojeg kluba u finale gledali su s klupe. Bayern će finale u svojoj Areni u Minhenu igrati s Chelsea 19.svibnja. (Mediaservis)