9. SRPNJA 2012. 17:13h

Popis hrvatskih sportaša koji nastupaju na OI

Uvijek je ponosno nosila zastavu Hrvatske

Foto

Sport
0

Tekst

Sve hrvatske športašice i športaši koji su izborili pravo nastupa na Olimpijskim igrama u Londonu:

ATLETIKA - 9

1. Blanka VLAŠIĆ, skok u vis

2. Sandra PERKOVIĆ, disk

3. Lisa Christina STUBLIĆ, maraton

4. Nikolina HORVAT, 400m prepone

5. Martin MARIĆ, disk

6. Nedžad MULABEGOVIĆ, kugla

7. Roland Robert VARGA, disk

8. Andras HAKLITS, kladivo

9. Ivan HORVAT, motka

BICIKLIZAM - 2

1. Robert KIŠERLOVSKI, cestovna trka

2. Radoslav ROGINA, cestovna trka

DALJINSKO PLIVANJE 1

1. Karla ŠITIĆ, 10km maraton

GIMNASTIKA - 2

1. Tina ERCEG, individual

2. Filip UDE, individual

HRVANJE - 2

1. Neven ŽUGAJ, do 74 kg (gr.-rim. stil)

2. Nenad ŽUGAJ, do 84 kg (gr.-rim. stil)

JEDRENJE - 12

1. Tina MIHELIĆ, Laser Radial

2. Enia NINČEVIĆ, 470

3. Romana ŽUPAN, 470

4. Petar CUPAĆ, 49er

5. Pavle KOSTOV, 49er

6. Šime FANTELA, 470

7. Igor MARENIĆ, 470

8. Ivan KLJAKOVIĆ-GAŠPIĆ, Finn

9. Luka MRATOVIĆ, daska RS:X

10. Marin LOVROVIĆ, Star

11. Dan LOVROVIĆ, Star

12. Tonći STIPANOVIĆ, Laser

JUDO - 2

1. Marijana MIŠKOVIĆ, do 63 kg

2. Tomislav MARIJANOVIĆ, do 81 kg

KAJAK - 1

1. Dinko MULIĆ, K1 (slalom)

MAČEVANJE - 1

1. Bojan JOVANOVIĆ, floret

KOŠARKA - 12

1. Sandra MANDIR. 2. Anđa JELAVIĆ, 3. Antonija MIŠURA, 4. Lisa Ann KARČIĆ, 5. Emanuela SALOPEK, 6. Marija VRSALJKO, 7. Iva CIGLAR, 8. Ana LELAS, 9. Iva SLIŠKOVIĆ, 10. Mirna MAZIĆ, 11. Luca IVANKOVIĆ, 12. Jelena IVEZIĆ.

PLIVANJE - 3

1. Sanja JOVANOVIĆ, 100m leđno

2. Kim Daniela PAVLIN,

3. Mario TODOROVIĆ, 50m slobodno

RUKOMET - M - 15

1. Mirko ALILOVIĆ, 2. Venio LOSERT, 3. Manuel ŠTRLEK, 4. Ivan NINČEVIĆ, 5. Ivan ĆUPIĆ, 6. Zlatko HORVAT, 7. Igor VORI, 8. Drago VUKOVIĆ, 9. Blaženko LACKOVIĆ, 10. Ivano BALIĆ, 11. Domagoj DUVNJAK, 12. Marko KOPLJAR, 13. Denis BUNTIĆ, 14. Jakov GOJUN, 15. Damir BIČANIĆ.

RUKOMET - Ž - 15

1. Jelena GRUBIŠIĆ, 2. Miranda TATARI, 3. Dijana JOVETIĆ, 4. Andrea ŠERIĆ, 5. Anita GAĆE, 6. Nikica PUŠIĆ KOROLJEVIĆ,

7. Lidija HORVAT, 8. Kristina FRANIĆ, 9. Andrea PENEZIĆ, 10. Ivana LOVRIĆ, 11. Ivana JELČIĆ, 12. Maja ZEBIĆ, 13. Vesna MILANOVIĆ LITRE, 14. Sonja BAŠIĆ, 15. Aida ARSLANAGIĆ.

STOLNI TENIS - 4

1. Cornelia MOLNAR

2. Zoran PRIMORAC

3. Yuan TIAN

4. Andrej GAĆINA

STRELJAŠTVO - 5

1. Snježana PEJČIĆ, 10m zračna puška, 50m puška 3 pozicije

2. Giovanni CERNOGORAZ, Leteće mete – trap

3. Bojan ĐURKOVIĆ, 50m puška 3 pozicije, 50m puška prone, 10m zračna puška

4. Anton GLASNOVIĆ, Leteće mete – trap i parni trap

5. Petar GORŠA, 10m zračna puška

TAEKWONDO - 2

1. Ana ZANINOVIĆ, do 57 kg

2. Lucija ZANINOVIĆ, do 49 kg

TENIS - 4

1. Petra MARTIĆ

2. Marin ĆILIĆ

3. Ivo KARLOVIĆ

4. Ivan DODIG

VATERPOLO - 13

1. Josip PAVIĆ, 2. Damir BURIĆ, 3. Miho BOŠKOVIĆ, 4. Nikša DOBUD, 5. Maro JOKOVIĆ, 6. Petar MUSLIM, 7. Ivan BULJUBAŠIĆ, 8. Andro BUŠLJE, 9. Sandro SUKNO, 10. Samir BARAĆ, 11. Igor HINIĆ, 12. Paulo OBRADOVIĆ, 13. Frano VIĆAN.

VESLANJE - 5

1. Damir MARTIN, četverac na pariće

2. Martin SINKOVIĆ, četverac na pariće

3. Valent SINKOVIĆ, četverac na pariće

4. David ŠAIN, četverac na pariće

5. Mario VEKIĆ, samac

(Hina)