Pogledaj dalje Pogledaj dalje Pogledaj dalje Pogledaj dalje Pogledaj dalje Pogledaj dalje

Tottenham na koljenima: Chelsea im "utrpao" pet komada za finale FA kupa

Foto

Sport
1

Tekst

U finalu FA kupa Liverpoolu se pridružio Chelsea i to nakon ''masakra'' kojeg su priredili Tottenhamu u utakmici na Wembleyju. Konačan rezultat bio je 5:1, a kiša golova dogodila se u drugom poluvremenu. Dotad, još se nekako i činilo da bi u posljednje vrijeme indisponirani Spursi mogli do borbe za trofej.

U 43. minuti u vodstvo je Di Matteovu momčad doveo Drogba, a u petoj minuti nastavka na 2:0 podebljao Mata u jako spornoj situaciji u kojoj, čini se, lopta uopće nije prešla crtu. Velika bi se bura dignula oko toga, da nije uslijedilo ono što je uslijedilo. Bale je u 56. minuti donio smanjenje razlike, a onda su se na Cudiciniju ''izredali'' Ramires (77'), Lampard (81') te u sudačkoj nadoknadi Malouda.

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za Redknappovu momčad.