1. Biračko mjesto broj 1.: GRADSKA ČETVRT DONJI GRAD, MJESNI ODBOR MATKO LAGINJA, OŠ MATKA

LAGINJE, ULICA MATKA LAGINJE 13

na kojem će glasovati birači albanske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJI GRAD, GORNJI GRAD-MEDVEŠČAK, TRNJE

2. Biračko mjesto broj 2.: GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA – SJEVER, MJESNI ODBOR STARA TREŠNJEVKA, IX.

GIMNAZIJA, DOBOJSKA ULICA 12

na kojem će glasovati birači albanske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: TREŠNJEVKA-JUG, TREŠNJEVKA-SJEVER

3. Biračko mjesto broj 3.: GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA – ŽITNJAK, MJESNI ODBOR “FERENŠČICA”,

IVANIĆGRADSKA 66, DVORANA

na kojem će glasovati birači albanske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: MAKSIMIR, PEŠČENICA-ŽITNJAK, PODSLJEME

4. Biračko mjesto broj 4.: GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB – ZAPAD, PODRUČNI URED NOVI ZAGREB, AVENIJA

DUBROVNIK 12, PRIZEMLJE DESNO OD PORTE

na kojem će glasovati birači albanske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: BREZOVICA, NOVI ZAGREB-ISTOK, NOVI ZAGREB-ZAPAD

5. Biračko mjesto broj 5.: GRADSKA ČETVRT PODSUSED – VRAPČE, MJESNI ODBOR VRAPČE – CENTAR, ILICA 421,

ULIČNA ZGRADA, PRIZEMLJE LIJEVO, DVORANA

na kojem će glasovati birači albanske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: ČRNOMEREC, PODSUSED-VRAPČE, STENJEVEC

1

6. Biračko mjesto broj 6.: GRADSKA ČETVRT GORNJA DUBRAVA, MJESNI ODBOR POLJANICE, DUBRAVA 203,

VELIKA DVORANA

na kojem će glasovati birači albanske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJA DUBRAVA, GORNJA DUBRAVA

7. Biračko mjesto broj 7.: GRADSKA ČETVRT SESVETE, MJESNI ODBOR CENTAR, PROSTORIJE MJESNOG ODBORA,

KARLOVAČKA 2, I. KAT LIJEVO

na kojem će glasovati birači albanske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti SESVETE

8. Biračko mjesto broj 8.: GRADSKA ČETVRT DONJI GRAD, MJESNI ODBOR MATKO LAGINJA, OŠ MATKA

LAGINJE, ULICA MATKA LAGINJE 13

na kojem će glasovati birači bošnjačke nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJI GRAD, GORNJI GRAD-MEDVEŠČAK, MAKSIMIR, PODSLJEME, TRNJE

9. Biračko mjesto broj 9.: GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA – SJEVER, MJESNI ODBOR STARA TREŠNJEVKA, IX.

GIMNAZIJA, DOBOJSKA ULICA 12

na kojem će glasovati birači bošnjačke nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: TREŠNJEVKA-JUG, TREŠNJEVKA-SJEVER

10. Biračko mjesto broj 10.: GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB – ISTOK, MJESNI ODBOR ZAPRUĐE, TRG IVANA

MEŠTROVIĆA 1G, PRIZEMLJE, DVORANA

na kojem će glasovati birači bošnjačke nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: BREZOVICA, NOVI ZAGREB-ISTOK, NOVI ZAGREB-ZAPAD

11. Biračko mjesto broj 11.: GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA – ŽITNJAK, PODRUČNI URED PEŠČENICA, ZAPOLJSKA

1, PRIZEMLJE DESNO

na kojem će glasovati birači bošnjačke nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti PEŠČENICA-ŽITNJAK

12. Biračko mjesto broj 12.: GRADSKA ČETVRT PODSUSED – VRAPČE, MJESNI ODBOR VRAPČE – CENTAR, ILICA

421, ULIČNA ZGRADA, PRIZEMLJE RAVNO

na kojem će glasovati birači bošnjačke nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: ČRNOMEREC, PODSUSED-VRAPČE, STENJEVEC

13. Biračko mjesto broj 13.: GRADSKA ČETVRT GORNJA DUBRAVA, PODRUČNI URED DUBRAVA, DUBRAVA 49, II.

KAT DESNO, DVORANA “C”

na kojem će glasovati birači bošnjačke nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJA DUBRAVA, GORNJA DUBRAVA

2

14. Biračko mjesto broj 14.: GRADSKA ČETVRT SESVETE, MJESNI ODBOR CENTAR, PROSTORIJE MJESNOG

ODBORA, KARLOVAČKA 2, I. KAT LIJEVO

na kojem će glasovati birači bošnjačke nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti SESVETE

15. Biračko mjesto broj 15.: GRADSKA ČETVRT TRNJE, MJESNI ODBOR VRBIK, ULICA LAVOSLAVA RUŽIČKE 26,

(ULAZ S KNINSKOG TRGA 1), JUŽNA STRANA OBJEKTA, DVORANA “A”

na kojem će glasovati birači crnogorske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: BREZOVICA, ČRNOMEREC, DONJI GRAD, GORNJI GRAD-MEDVEŠČAK, NOVI ZAGREB-ISTOK, NOVI ZAGREB-ZAPAD, PODSUSED-VRAPČE, STENJEVEC, TREŠNJEVKA-JUG, TREŠNJEVKA-SJEVER, TRNJE

16. Biračko mjesto broj 16.: GRADSKA ČETVRT DONJA DUBRAVA, MJESNI ODBOR “IVAN MAŽURANIĆ”,

VRPOLJSKA 10, I. KAT, DVORANA

na kojem će glasovati birači crnogorske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJA DUBRAVA, GORNJA DUBRAVA, MAKSIMIR, PEŠČENICA-ŽITNJAK, PODSLJEME, SESVETE

17. Biračko mjesto broj 17.: GRADSKA ČETVRT MAKSIMIR, PODRUČNI URED MAKSIMIR, PETROVA 116,

PRIZEMLJE, HODNIK DESNO

na kojem će glasovati birači češke nacionalne manjine

s prebivalištem na području Grada Zagreba

18. Biračko mjesto broj 18.: GRADSKA ČETVRT DONJI GRAD, MJESNI ODBOR MATKO LAGINJA, ULICA MATKA

LAGINJE 11

na kojem će glasovati birači mađarske nacionalne manjine

s prebivalištem na području Grada Zagreba

19. Biračko mjesto broj 19.: GRADSKA ČETVRT TRNJE, MJESNI ODBOR VRBIK, ULICA LAVOSLAVA RUŽIČKE 26,

(ULAZ S KNINSKOG TRGA 1), JUŽNA STRANA OBJEKTA, SOBA “B”

na kojem će glasovati birači makedonske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: BREZOVICA, ČRNOMEREC, DONJI GRAD, GORNJI GRAD-MEDVEŠČAK, NOVI ZAGREB-ISTOK, NOVI ZAGREB-ZAPAD, PODSUSED-VRAPČE, STENJEVEC, TREŠNJEVKA-JUG, TREŠNJEVKA-SJEVER, TRNJE

20. Biračko mjesto broj 20.: GRADSKA ČETVRT MAKSIMIR, PODRUČNI URED MAKSIMIR, PETROVA 116,

PRIZEMLJE, HODNIK LIJEVO

na kojem će glasovati birači makedonske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJA DUBRAVA, GORNJA DUBRAVA, MAKSIMIR, PEŠČENICA-ŽITNJAK, PODSLJEME, SESVETE

21. Biračko mjesto broj 21.: GRADSKA ČETVRT DONJI GRAD, MJESNI ODBOR MATKO LAGINJA, OŠ MATKA

LAGINJE, ULICA MATKA LAGINJE 13

na kojem će glasovati birači romske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: BREZOVICA, ČRNOMEREC, DONJI GRAD, GORNJI GRAD-MEDVEŠČAK, NOVI ZAGREB-ISTOK, NOVI ZAGREB-ZAPAD, PODSUSED-VRAPČE, STENJEVEC, TREŠNJEVKA-JUG, TREŠNJEVKA-SJEVER, TRNJE

3

22. Biračko mjesto broj 22.: GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA – ŽITNJAK, PODRUČNI URED PEŠČENICA, ZAPOLJSKA

1, PRIZEMLJE LIJEVO

na kojem će glasovati birači romske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti PEŠČENICA-ŽITNJAK kojima prezime počinje slovima od A do G

23. Biračko mjesto broj 23.: GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA – ŽITNJAK, PODRUČNI URED PEŠČENICA, ZAPOLJSKA

1, PRIZEMLJE LIJEVO

na kojem će glasovati birači romske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti PEŠČENICA-ŽITNJAK kojima prezime počinje slovima od H do M

24. Biračko mjesto broj 24.: GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA – ŽITNJAK, PODRUČNI URED PEŠČENICA, ZAPOLJSKA

1, PRIZEMLJE LIJEVO

na kojem će glasovati birači romske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti PEŠČENICA-ŽITNJAK kojima prezime počinje slovima od N do Ž

25. Biračko mjesto broj 25.: GRADSKA ČETVRT GORNJA DUBRAVA, PODRUČNI URED DUBRAVA, DUBRAVA 49,

PRIZEMLJE KOD PORTE

na kojem će glasovati birači romske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJA DUBRAVA, GORNJA DUBRAVA, MAKSIMIR, PODSLJEME

26. Biračko mjesto broj 26.: GRADSKA ČETVRT SESVETE, PODRUČNI URED SESVETE, TRG DRAGUTINA

DOMJANIĆA 4, PRIZEMLJE PREDVORJE

na kojem će glasovati birači romske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti SESVETE kojima prezime počinje slovima od A do G

27. Biračko mjesto broj 27.: GRADSKA ČETVRT SESVETE, PODRUČNI URED SESVETE, TRG DRAGUTINA

DOMJANIĆA 4, PRIZEMLJE DESNO

na kojem će glasovati birači romske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti SESVETE kojima prezime počinje slovima od H do Ž

28. Biračko mjesto broj 28.: GRADSKA ČETVRT TRNJE, MJESNI ODBOR VRBIK, ULICA LAVOSLAVA RUŽIČKE 26,

(ULAZ S KNINSKOG TRGA 1), JUŽNA STRANA OBJEKTA, SOBA “C”

na kojem će glasovati birači slovenske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJI GRAD, GORNJI GRAD-MEDVEŠČAK, TRNJE

29. Biračko mjesto broj 29.: GRADSKA ČETVRT MAKSIMIR, PODRUČNI URED MAKSIMIR, PETROVA 116, I. KAT,

HODNIK DESNO

na kojem će glasovati birači slovenske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJA DUBRAVA, GORNJA DUBRAVA, MAKSIMIR, PEŠČENICA-ŽITNJAK, PODSLJEME, SESVETE

4

30. Biračko mjesto broj 30.: GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB – ISTOK, MJESNI ODBOR ZAPRUĐE, TRG IVANA

MEŠTROVIĆA 1G, PRIZEMLJE, DVORANA

na kojem će glasovati birači slovenske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: BREZOVICA, NOVI ZAGREB-ISTOK, NOVI ZAGREB-ZAPAD

31. Biračko mjesto broj 31.: GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA – SJEVER, PODRUČNI URED TREŠNJEVKA, PARK

STARA TREŠNJEVKA 2, II. KAT, DVORANA 314

na kojem će glasovati birači slovenske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: ČRNOMEREC, PODSUSED-VRAPČE, STENJEVEC, TREŠNJEVKA-JUG, TREŠNJEVKA-SJEVER

32. Biračko mjesto broj 32.: GRADSKA ČETVRT DONJI GRAD, MJESNI ODBOR CVJETNI TRG, PROSTORIJE MJESNOG

ODBORA, PROLAZ SESTARA BAKOVIĆ 3/1

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u gradskim četvrtima: DONJI GRAD, PODSLJEME

33. Biračko mjesto broj 33.: GRADSKA ČETVRT GORNJI GRAD-MEDVEŠČAK, PODRUČNI URED MEDVEŠČAK,

DRAŠKOVIĆEVA 15, I. KAT LIJEVO, DVORANA BR. 19

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti GORNJI GRAD-MEDVEŠČAK

34. Biračko mjesto broj 34.: GRADSKA ČETVRT TRNJE, PODRUČNI URED TRNJE, ULICA GRADA VUKOVARA 56A,

IV. KAT, DVORANA 401

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti TRNJE

35. Biračko mjesto broj 35.: GRADSKA ČETVRT MAKSIMIR, PODRUČNI URED MAKSIMIR, PETROVA 116, I. KAT,

DVORANA

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti MAKSIMIR

36. Biračko mjesto broj 36.: GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA – ŽITNJAK, PODRUČNI URED PEŠČENICA, ZAPOLJSKA

1, POLUKAT

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti PEŠČENICA-ŽITNJAK kojima prezime počinje slovima od A do LJ

37. Biračko mjesto broj 37.: GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA – ŽITNJAK, PODRUČNI URED PEŠČENICA, ZAPOLJSKA

1, POLUKAT

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti PEŠČENICA-ŽITNJAK kojima prezime počinje slovima od M do Ž

5

38. Biračko mjesto broj 38.: GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB – ZAPAD, PODRUČNI URED NOVI ZAGREB, AVENIJA

DUBROVNIK 12, III. KAT, DVORANA

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti NOVI ZAGREB-ISTOK kojima prezime počinje slovima od A do LJ

39. Biračko mjesto broj 39.: GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB – ZAPAD, PODRUČNI URED NOVI ZAGREB, AVENIJA

DUBROVNIK 12, III. KAT, DVORANA

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti NOVI ZAGREB-ISTOK kojima prezime počinje slovima od M do Ž i Gradskoj četvrti BREZOVICA

40. Biračko mjesto broj 40.: GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB – ZAPAD, PODRUČNI URED NOVI ZAGREB, AVENIJA

DUBROVNIK 12, PRIZEMLJE LIJEVO OD PORTE

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti NOVI ZAGREB-ZAPAD

41. Biračko mjesto broj 41.: GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA – SJEVER, PODRUČNI URED TREŠNJEVKA, PARK

STARA TREŠNJEVKA 2, I. KAT, DVORANA 214

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti TREŠNJEVKA-SJEVER

42. Biračko mjesto broj 42.: GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA – SJEVER, PODRUČNI URED TREŠNJEVKA, PARK

STARA TREŠNJEVKA 2, PRIZEMLJE LIJEVO

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti TREŠNJEVKA-JUG kojima prezime počinje slovima od A do LJ

43. Biračko mjesto broj 43.: GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA – SJEVER, PODRUČNI URED TREŠNJEVKA, PARK

STARA TREŠNJEVKA 2, PRIZEMLJE DESNO

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti TREŠNJEVKA-JUG kojima prezime počinje slovima od M do Ž

44. Biračko mjesto broj 44.: GRADSKA ČETVRT ČRNOMEREC, PODRUČNI URED ČRNOMEREC, TRG FRANCUSKE

REPUBLIKE 15, PRIZEMLJE LIJEVO

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti ČRNOMEREC

45. Biračko mjesto broj 45.: GRADSKA ČETVRT GORNJA DUBRAVA, PODRUČNI URED DUBRAVA, DUBRAVA 49, II.

KAT LIJEVO, DVORANA “AB”

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti DONJA DUBRAVA

6

46. Biračko mjesto broj 46.: GRADSKA ČETVRT GORNJA DUBRAVA, PODRUČNI URED DUBRAVA, DUBRAVA 49, II.

KAT LIJEVO, DVORANA “AB”

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti GORNJA DUBRAVA

47. Biračko mjesto broj 47.: GRADSKA ČETVRT PODSUSED – VRAPČE, PODRUČNI URED SUSEDGRAD, SIGETJE 2,

PRIZEMLJE, VELIKA DVORANA

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti STENJEVEC

48. Biračko mjesto broj 48.: GRADSKA ČETVRT PODSUSED – VRAPČE, PODRUČNI URED SUSEDGRAD, SIGETJE 2, III.

KAT, SOBA 316

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti PODSUSED-VRAPČE

49. Biračko mjesto broj 49.: GRADSKA ČETVRT SESVETE, MJESNI ODBOR CENTAR, TRG DRAGUTINA DOMJANIĆA

6, DVORANA, I. KAT

na kojem će glasovati birači srpske nacionalne manjine

s prebivalištem u Gradskoj četvrti SESVETE

50. Biračko mjesto broj 50.: GRAD ZAGREB, ZGRADA GRADSKE UPRAVE GRADA ZAGREBA, TRG STJEPANA

RADIĆA 1, ZAPADNI ULAZ

na kojem će glasovati birači austrijske, bugarske, njemačke, poljske, rusinske i ruske nacionalne manjine

s prebivalištem na području Grada Zagreba

51. Biračko mjesto broj 51.: GRAD ZAGREB, ZGRADA GRADSKE UPRAVE GRADA ZAGREBA, TRG STJEPANA

RADIĆA 1, ZAPADNI ULAZ

na kojem će glasovati birači slovačke, talijanske, turske, ukrajinske i židovske nacionalne manjine

s prebivalištem na području Grada Zagreba